Srpen 2011

4.výročí blogu :D

12. srpna 2011 v 1:47 Důležité informace
Brzy to budou 4roky co jsem si založila tenhle blog :).
Rok byl neaktivní..už kolikrát jsem si říkala,že ho smažu..
A nikdy jsem neměla sílu to udělat :). Tento blog mi dříve přinášel mnoho radosti,pochopení,a možnost se někde pořádně ze všeho vypsat :).
Jsem ráda za to,že jsem si ho ponechala a také nechám!..ikdybych časem zjistila,že nemám potřebu se tu svěřovat lidem, zůstane..
Vždycky mám svoje chvilky kdy sem ráda zavítám,chvilky kdy sem ráda za pocit,že mám kam zavítat.. :))
Děkuji serveru blog.cz!!! :)


Nejúžasnější knížka..

9. srpna 2011 v 23:59 DENÍK
Jelikož letošní prázdniny jsou ve stylu ,, APRÍLOVÉ LÉTO,, nezbávý mi nic jiného než si najít nějakou knížku a v klidu si číst..
A jsem za to velmi ráda,protože jsem našla knihu která mi rozbušila srdce,způsobila potoky slz a donutila se zamyslet a uvědomit si několik věcí.
MÉ SYNY ZNIČIL HEROIN..ani tato kniha je pro mě osobně ta nejúasnější a nejdojemnější kterou jsem kdy četla.A věřte nebo ne,jsem schopná jí číst stále a stále dokola..a pořád stále a stále dokola mi při čtení jejích řádku stékají po tvářích slzy..
Celá kniha vypráví o skutečném příběhu dvou sourozenců.Lépe řečeno jednovaječných dvojčat Nickovi a Simonovi. Oba dva se staví obětí závisloti na heroinu.a je dojemné a neskutečné co jejich vlastní matka pro ně dokázala objetovat. Veškeré city,finance,a pomalu i rozpad manželství.
Kniha popisuje všechny pekelné situace,který tento prášek přináší..Nejdojmenější a nejzdcující pro mě byla situace kdy přez veškerou snahu,detoxi,léčebny a nevím co ještě si Nick stejně vzal život a probudil tak oči svému bratrovi.
Píšu ted velmi dost ve zkatce,protože kdo si tuto knihu sám nepřečte nikdy nepochopí!
Nepočítám s tím,že teďka všichni poběžíte do knihovny,knihkupenství a začnete číst tento zdrcující příběh,ale jestli chcete pochopit styl života který vedli,a city jejich rodin udělejte to! Stojí to za to a hlavně si uvědomíte co je v životě přednější.Lépe řečeno nejpřednější! Rodina a život..

45.bleskovka

9. srpna 2011 v 21:27 Soutěže
1) Tvůj nejoblíbenější seriál?
2) Tvůj nejméně oblíbený seriál?
3) Uznáváš názor,že lež je v některých situacích lepší než pravda?
4) Učíš se nějaký jazyk?
5) Co jsi zatím zažil/a o letošních prázdninách?
6) Napiš mi tvojí nejoblíbenější webovou stránku.
7) Jestli jsi napsal/a Facebook napiš jinou! :))

Obnova blogu

9. srpna 2011 v 21:03 Články
Zdravim všechny a zároveň přeju taky pěknej večer :))
Pred rokem jsem napsala svůj poslední příspěvek na tento blog a právě dneska jsem se rozhodla,že se budu snažit o obnovu!
Jen tak jsem ležela v posteli a vzpomínala jsem na to s kolika lidmi jsem si tu psala,kolik záchranných lan z nudy mi tento blog přinesl..
Ane vlastně nevím,proč jsem s ním skončila,ale teď vím jistě že chci zase začít! :))
A byla bych moc ráda,kdyby se našli nějací nový lidé a znovu jako tenkát mě začali podpořovat.Nic jinýho si teďka opravdu nepřeji..
Jediné co můžu zatím slíbit,že se budu snažit přicházet sem denně jako tenkrát,a jen tak z ničeho nic nezmizím! :))
Budu se a už vlastně těším na to jak se to tu znovu vyvyne... :)))