Srpen 2010

Souhra lásek =o/

4. srpna 2010 v 11:50 DENÍK
Uznávám svojí chybu,že sem už dlouhóoo nepřidala žádný přípěvek o mém životě.Proto se omlouvám,že přeskakuji několik měsíců svého života a ve vypravování pokračuji těmito prázdninami.
Tento článek jsem nazvala souhra lásek.
A věřte,nebo ne,má to svůj důvod.Už jste někdy byli zamilovaní do dvou osob najednou?Pokud ano snad víte co teďka cítím.Hrůůza..zmatek..nerozhodnost..
Přesvědčila jsem se sama,že neni nic jednoduché tak jak se zdá.Moje srdce tluče dvěma směry.Moje srdce asi ví co chce.Koho chce.Ke komu co cítí,ale můj mozek je zmatený.Můj mozek neví ke komu přijít.U koho se usadit.Vždycky sem si říkala,jak se tohle může někomu stát??:(.Jak tohle může bejt vůbec možný??..A světe div se,už v tom lítám taky :/.
Přála bych si,aby nastal den,který by všechno vrátil.Zpátky den,ve kterém jsem ještě ani jednoho neznala.Já nemám ráda zklamání.A proto mi trhá srdce,když teďka vím,že nemůžu mít nikoho z nich :(.Když vím,že to prostě nejde....

4.srpna 2010
Vaše Terezka =o*

Třetí narozeniny???...

4. srpna 2010 v 11:42 Důležité informace
Juchůů :))..koukám,že ten čas vážně letí ještě více,než se nám zdá.Pamatuju si den,kdy jsem oznamovala druhý rok založení tohoto blogu.A podivejme se dneska oznamuji již třetí..:))
Opravdu neivěřitelné,nemyslíte?:)
http://www.mojeparty.cz/data/USR_038_DEFAULT/balonky_456.jpg