Červen 2008

SOMB-přihlášení

30. června 2008 v 23:51 Soutěže
Ahojlki tag a je to tady X) prostě prwní soutěž na mim blogu w somb.Tag jestli se chceš zůčasnit stačí jenom když se přihlásíš a to tag že mi do komentíků hodiš:
-.swojí přezdíwku
-.adresu blogu
-.nejaký text proč by pro tebe měli lidi hlasowat

19.bleskovka

30. června 2008 v 23:43 Soutěže
1)Ahoi
2)Máš blog
3)Líbí se ti ten můj
4)Co bys tady zmenil/a
5)O čem je tvůj blog
6)Kde bydlíš
7)Tvoje nej sklupina
8)Máš radši ajsko nebo skype
9)Posloucháš HIPHOP
10)Neva že tedkon bude společnej diplomek
11)Máš Rád/a bleskovky
12)Bydlíš v paneláku nebo v domě
13)Máš sourozence
14)Tak to mi stačí zatim se měj......
15)Jo a hlásni do ankety kolikátej to byl hlasek mi napis


18.bleskovka

30. června 2008 v 15:49 Soutěže
1) Ahoj
2)Jak si užíváš prázdniny
3)Hlásni pro mně tady http://virtualnisek.blog.cz/0806/1-kolo-sonb sem tam jako Ter!seq>3*muckQuju*
4)Kolikátej to byl hlásek???
5)Co chceš na diplom??
6)Až bude diplom dám ti vědět na blog
7)Jo a ještě klikni do ankety (pod článkem) a napiš taky kolikátej to byl hlásek

prosim hlasni

30. června 2008 v 15:39 Důležité informace
http://virtualnisek.blog.cz/0806/1-kolo-sonb hlasni tam pls pro mne sme tam jako Ter!seq>3*muckQuju*

prazdniny

28. června 2008 v 0:12 Články
No a konečně je to tady.Začali prázdniny.Jaky ste meli wizo co mi pisnete do komentař u :D

jawajej

28. června 2008 v 0:08 Náramky přátelství
Tag a konečně sem dodržela to co sem wám slíbila.Minulej tejden sem wám řekla o tom že wám sem hodím pár foteg mích náramků.No musím se přiznat že už je to nic moc pač mne to pomaloučku přestawa bawit,možná je to tim že tedkon bylo we škole uplně nacpano,nebyl žadnej čas nic prostě.Tag doufám že tedkon o prázdninách k tomu zase najdu chut.Minulej rok sem nestačila kupowat bawlnky starsne mne to bywilo.Každej wečer nebo i w jinych wolnych chvilich sem se tesila až si sednu a začnu si plict naramky ,ale ted už je to fag wšechno jiny ale uplně wšechno no.
Tagže sem ráda že sem napletla a nafotila tadyty naramky i když je jich jenom pár,ale slibiju že do konce prázdnin naky zase přibydou i kdyby meloi i bejt dwa tag prostě budou!!!
No musim ríct že ten širokej naramek mi trwal asi mesic,ale to protože že třeba tejden sem nepletla wubec pag zase jenom chvil ino...znate to.každopadne mi dal pořádně zabrat protože je asi w padesati bawlnek nebo to asi přehanim ale nak kolem toho čísla se to pohybuje .neni to težký le je to na nerwi protže na začatku než se to wšechno ztahne se ty jednotliwi barwi perfekne rozjizdej.Wšechno je přez sebe no.A tag sem si řekla že tagowou šířku naramku sem udelala poprwé a doufám že tagy naposledy,protože na to fag už nemam.A ani ho nemužu nosit,ne že by nebyl peknej mne se fag libi a starsne moc jenže problem je w tom že když si ho přiwažete na ruku tag to musite aspon na dwa uzliky tag budete z toho mit uzel ja krawa.To je tim welkym poctem bawlneg no,jako bylo by to hnusty jag wzhledowe tag by to určite i tlačilo.proto se na nej bude prasit w poliččce no X))).
No w poslední dobe když sem se nahodou wenowala pletením naramku tag sem se hlawne zamerowala na šipky.Protože se mi libej a i proto že sem je nikdy moc nepletla.Nak mne vždycky unawowali ae ted ani nak ne.Mne se strasne libi ten uplne prvni naramek se wzorem šipky jag ma bilou žlutou,zelenou,modrou barwu ten je fag krasnej.A potom neni ani nak extra špatnej ten hned wedle toho prwního.Myslim ten do čerwena.Z blizka je fag boží......ae ten posledni (šipka)se mi na ejdnu szatrsnu ani nak nelibi.má tagowi newirazny barwy jenže to už sem mela jenom par zbytlku bawlneg tag sem to hold namichala taghle no,ale co...hlawne že naky sou ne
No a ted to nejlepší na konec že X)).Jag jinag než gerzir.starsne krasny sou ty naramky.zda se tezky ja wim ale musim říct že won je wlastne lehkej.když postupujete podle obsahleho nawodu zwladnete ho.

love

24. června 2008 v 21:48

heh two fotky

24. června 2008 v 21:43

!!!!!!!!juj

24. června 2008 v 21:37

ete naky ty fotky

24. června 2008 v 20:30
Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice) Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice) Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice) Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice) Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice)


Školní krásky a divný lásky

24. června 2008 v 20:10 Knížky
Lia má všechno - senzační rodinu, senzační dům, dobré přátele, navíc skvěle vypadá a je chytrá - a přesto přese všechno, nebo možná navzdory tomu, dokázala zůstat laskavá a skromná.
Jenže když se nechá vyhecovat při hře "Pravda, odvaha, polibek a slib", nechtěně si proti sobě popudí "školní krásku" Kaylie, která chtěla sbalit Jonna. Kaylie a její věrné přítelkyně vykopou Lie válečnou sekeru a začnou ji tyranizovat - bojují proti ní opravdu krutě a nelítostně a jako zbraně používají lživé pomluvy, výhrůžné dopisy, vyzrazená tajemství a podrývání důvěry.
Lia zanedlouho začne o všem pochybovat - kdo doopravdy je, proč si na ní ty holky tak zasedly a kdo jsou vlastně její kamarádi…?

upss

24. června 2008 v 20:08

Chinasky- Vedoucí

24. června 2008 v 20:05
Kolegyně, prosim vás
Přestaňte tu kvílet
Seberte se, vypadněte
Nebo budu střílet
A nechte si svý řeči planoucí
Já jsem tady vedoucí
Důležitě koukám do diáře
Vypadněte z mojí kanceláře
A pracujte tak
Jak je žádoucí
Já jsem tady vedoucí
Já jsem vedoucí
Já jsem king!
Míting, brífing, brainstorming
Rád bych vám drink nabídl
Chci váš fídbek
As soon as possible
Kolegyně, prosim vás
Co děláte
Pracuje se od půl deváté
Jste jediná
Kdo to pořád nechápe
Vypadněte
Na co tady čekáte
A rád bych slyšel ňáký dobrý zprávy
Doneste mi někdo trochu kávy
Nebo bude peklo horoucí
Já jsem tady vedoucí
Já jsem vedoucí, já jsem king!
Míting, brífing, brainstorming…

Simpsnovi

24. června 2008 v 20:03
family008.jpg

Tajemná fotka

24. června 2008 v 20:00
Karim (22) z Mnichova nevychází z údivu: až do minulého týdne jeho přítelkyně Stefanie celou dobu tvrdila, jak hrozně se těší na společnou dovolenu v Itálii - a teď najednou zničehonic nechce jet. Prý má takový divný pocit… Karimovi se nakonec podařilo přesvědčit ji, že je to nesmysl, a tak se pár vydá v malém vozu na cestu. Zrovna jedou po okresní silnici poblíž Pisy, když protijedoucí náklaďák předjíždí motocyklistu. Karim se mu chce vyhnout, protože náklaďák přejel do jeho jízdního pruhu. Jenomže jeho vůz v té rychlosti chytne smyk, vyjede ze silnice a narazí do stromu. Náraz je tak silný, že Stefanie na místě umírá! Když s později Karim vrátí do jejich společného bytu, aby dal do pořádku Stefaniiny věci, najde stvrzenku od nevyzvednutých fotek z fotoalbu. Vyzvedne obrázky, a když si je prohlíží, nevěří svým očím: na jedné fotce je jeho vůz, jak právě naráží do stromu!

par čiseLL

24. června 2008 v 18:37
http://www.linds-rock.net/news/bravogirl.jpg

faktss

24. června 2008 v 18:35 Články
Prosim ete připomínám aby jste si tohle opravdu dali na blog hofdně tim pomužete

nE!!!to nEE

24. června 2008 v 18:34 Články
No to snad ne.Hádejte co se mi dneska stalo.Já sem už vlastne na zacatku letnich prazdniny onemocnela X(((((.....neni to k nasrani??je že jo.A to sem se tesila ze hned pudu na koupaliste s kamseoma nekam pojedem,ale já mysto toho zalehnu do poslete.Jako ne na dlouho počítám že ani ne do tejdne se z toho vylezim.Ale i tak stejně.Je to prostě jako naschvál no.
http://www.dino.cz/inshop/pictures/store/s57968.jpg